E-grocery

Dostawa jedzenia z internetowych supermarketów to oczekiwany standard rynkowy. Działa w oparciu o sloty czasowe, dzięki czemu klient końcowy wybiera najbardziej odpowiadający mu czas dostawy. Głównymi zaletami są szybkość i dokładność dostawy, bezpieczna obsługa oraz nacisk na zachowanie świeżości żywności.

Chce wiedzieć więcej
Dostarczamy ze
sklepów, magazynów lub sklepów internetowych

Dlaczego jakość dostawy jest tak ważna?

87%
klientów
ponawia zakup, jeśli jest zadowolonych z dostawy.
67%
klientów
jest gotowych zapłacić dodatkowo za dostawę tego samego dnia, jeśli wymaga tego sytuacja.
47%
klientów
jest gotowych dopłacić za dostawę tego samego dnia, nawet jeśli ich sytuacja tego nie wymaga.
0%
Fleet management
Nie musisz martwić się o utrzymanie floty i opłacanie obowiązkowego ubezpieczenia.
0%
kłopotów z HR
Nie musisz martwić się o innych pracowników i kurierów.
100%
Ekologia
Dzięki optymalizacji tras i napędowi CNG w naszych samochodach oszczędzamy środowisko.

Jakim klientom pomogliśmy uprościć biznes?

Tesco

Tesco było pierwszą siecią detaliczną, która zaoferowała czeskim klientom zakupy żywności online dostarczane przez ich własną flotę dostawczą. Jednak wraz z rosnącą liczbą zamówień firma przekonała się, że wysokiej jakości rozwiązanie logistyczne zagwarantuje wysoką jakość dostaw również w przyszłości. Dlatego w 2018 roku firma zwróciła się do nas. Rezultat? Dziś obsługujemy 12 dużych oddziałów w Czechach, 3 oddziały na Słowacji i 3 oddziały na Węgrzech.

Problemy klienta:

Rozwiązania DODO:

Zarządzamy logistyką z wykorzystaniem platformy opartej na danych GAIA

Za pośrednictwem naszej własnej platformy logistycznej codziennie analizujemy ponad 300 danych. Dzięki nim możemy zoptymalizować wszystkie procesy. Naszym celem jest uczynienie logistyki miejskiej bardziej wydajnej i zrównoważonej.

Elastyczna dostawa

Przesyłki dostarczane są w odstępach czasowych lub slotach. Ich długość zaczyna się od 30 minut. Głównym celem jest komfort dla klienta końcowego.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Ponieważ stale gromadzimy dane o natężeniu ruchu, kładziemy maksymalny nacisk na ich bezpieczeństwo. Standardem jest szyfrowanie danych podczas transmisji.

Logistyka strefowa

Optymalizujemy trasy dla szybszej i bardziej opłacalnej dostawy. Możemy maksymalnie wykorzystać naszą flotę, dzięki czemu dostawa jest również zrównoważona.

Ocena kurierów

Stosujemy system punktacji kurierów, aby zapewnić wysoki standard jakości obsługi. System ocenia ich styl jazdy, wskaźnik wypadków i opinie klientów.

Zaawansowane raportowanie

na podstawie uzyskanych danych mamy podgląd efektywności operacyjnej w czasie rzeczywistym. Nasi partnerzy mają dostęp do tych samych informacji za pośrednictwem API.

Zarządzanie gotówką

Nasz system jest przystosowany do wszystkich dostępnych metod płatności – zarówno płatności gotówkowych, kartowych, jak i przedpłaconych.. Bezpieczeństwo transakcji płatniczych jest dla nas priorytetem.

Dane są kluczem do efektywnej logistyki miejskiej

Codziennie oceniamy ponad 300 kluczowych wskaźników, które mają wpływ na działanie naszej floty.odtytuł: Oprócz wysokiej efektywności naszym celem jest również zrównoważona mobilność miejska.
Więcej

Z nami wejście do świata e-commerce jest bardzo proste

Zostaw e-commerce nam

Upraszczamy rozpoczęcie działalności e-commerce tak bardzo, jak to tylko możliwe. Tobie pozostaje zająć się tylko tym, co najprzyjemniejsze. Zadbać o rozwój swojego biznesu.

Brak systemu wewnętrznego, magazynów czy kurierów? Nie ma problemu!

Duża flota kurierów DODO dostarczy Twoje towary w dowolne miejsce w Czechach i poza nimi. Dodatkowo dzięki naszej aplikacji do kompletacji nie musisz korzystać z własnych magazynów.

Nasi kurierzy to doświadczeni profesjonaliści

Spotkanie z kurierem jest przy odbiorze najważniejszych momentów. W DODO chcemy, aby to doświadczenie było jak najlepsze dla wszystkich klientów. Dlatego stale oceniamy i szkolimy naszych kurierów. Znajomość języka angielskiego to rzecz oczywista.

Masz dostęp do najdokładniejszych danych

Cały system DODO opiera się na pracy z danymi w czasie rzeczywistym, które od nas otrzymujesz. Pomagają skuteczniej zoptymalizować kierowanie reklam i lepiej zrozumieć klientów.

    Potrzebujesz pomocy w logistyce miejskiej?